Biała skóra - Mazda CX-5 oraz Mazda 6 w białej skórze | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Biała skóra

Pragmatyczni kierowcy często twierdzą, że biała tapicerka nie jest praktyczna i szybko traci swój idealny wygląd. Dawniej, gdy trudno było o dostęp do materiałów wysokiej jakości i nowoczesnych środków pielęgnacyjnych, takie twierdzenie było prawdą – dziś jednak nie ma już powodów, aby rezygnować z białych skór w samochodowym wnętrzu. Marka Mazda jest jedną z nielicznych, która wśród wersji wyposażenia oferuje także warianty z elegancką tapicerką z jasnej skóry. Kierowcy kochający luksus i ciekawy design coraz częściej przekonują się, iż takie rozwiązanie nie jest problemem – jasne, białe skóry przestały być zarezerwowane jedynie dla najdroższych limuzyn i ogłoszenia typu „Mazda 6 SkyPassion 2,5 192KM idealna Białe skóry Mazda” cieszą się coraz większym powodzeniem.

Mazda CX-5 biała skóra - nowe samochody Mazda z białą skórą - Gołembiewscy

Biała skóra w Mazdzie CX-5

Czarna tapicerka to standard stosowany w ponad 90% produkowanych obecnie aut. Dlatego też biała skóra pozwala się wyróżnić. Jasne wykończenie wnętrza kojarzy się z wysokim prestiżem, luksusem i najwyższą jakością. Dlatego też auta z tapicerką z białej skóry polecane są m.in. właścicielom firm, artystom, menagerom, pracownikom agencji reklamowych i przedstawicielom innych zawodów, w których liczy się dobre wrażenie i oryginalny styl. Oczywiście w każdym aucie założyć można białą tapicerkę – wiąże się to jednak z ogromnymi kosztami i koniecznością odstawienia auta na dłuższy czas do specjalistycznego warsztatu. Luksusowa Mazda CX-5 w wersji z białą tapicerką to rozwiązanie szybkie, eleganckie i wyjątkowo atrakcyjne. Nowoczesny samochód, białe skóry i dynamiczny silnik – to połączenie, które sprawia, że model CX-5 wybierają najbardziej wymagający kierowcy. Czy warto? Najlepiej sprawdzić to samemu i poczytać czym wyróżnia się Mazda CX-5 2.0 benzyna MANUAL SKYPASSION salon PL.

Mazda CX-5 biała skóra. Wnętrze Mazdy w białej skórze. Mazda CX-5 z białą skórą - fotel kierowcy w białej skórze i fotel pasażera w białej skórze. Mazda CX-5 z białą skórą - siedzenia pasażerów w białej skórze. Nowe mazda z białą skórą.

Źródło zdjęć: www.mazda-press.com

Biała skóra w modelach Mazda CX-5 i Mazda 6

Prestiżowa Nowa Mazda CX-5 lub nowoczesna Mazda 6 z tapicerką wykonaną z białej skóry to także doskonała propozycja dla osób poszukujących idealnego samochodu pod tuning mechaniczny. W autach w wersjach z luksusową tapicerką nie trzeba martwić się o wizualną stronę – doskonale dopasowane elementy, piękne wykonanie i materiały najwyższej jakości sprawiają, że każdy fan „podrasowanych” samochodów może skupić się na podnoszeniu osiągów i parametrów jazdy. Kompaktowe SUVy coraz częściej wybierane są do takich celów – szukając idealnego auta warto poczytać, co oferuje Mazda CX-5 2.0 benzyna AUTOMAT SKYPASSION salon PL.

Po samochód z wnętrzem wyłożonym białą skórą nie trzeba udawać się do salonu. W atrakcyjnych cenach dostępne są też używane Mazdy w wersji z jasną tapicerką. Poszukując luksusowego auta z drugiej ręki warto w pierwszej kolejności odwiedzić autoryzowanego dealera (więcej w tym temacie na: Samochody używane | Mazda.)

Mazdy CX-5 w białej skórze w salonach Gołembiewscy

W salonach Mazda Gołembiewscy również oferujemy zakup aut w białej skórze. Są to zarówno auta nowe, jak i samochody używane. Polecamy dzwonić i pytać! Poniżej kilka zdjęć jednej Mazda CX-5 biała skóra.

Mazda CX-5 biała skóra - samochody nowe i samochody uzywane w salonie Gołembiewscy.

Mazda CX-5 biała skóra - kokpit. Mazda CX-5 w salonie Gołembiewscy. Mazda CX-5 biała skóra - siedzenia pasażerów. Salon Mazda Gołembiewscy - Mazdy w białej skórze nowe i używane Mazda CX-5 biała skóra - fotel kierowcy i pasażera. Mazda CX-5 z salonu Mazdy Gołembiewscy

poznaj nasze marki