Czyszczenie | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Czyszczenie

Samochód musi być przede wszystkim sprawny i bezpieczny. Jednakże komfort jazdy i estetyka pojazdu to również bardzo ważne kwestie. Okresowe czyszczenie wnętrza auta i mycie nadwozia poprawiają przyjemność prowadzenia i sprawiają, że pojazd doskonale prezentuje się na drodze lub parkingu przed domem. Właściwie wykonane mycie i czyszczenie przeprowadzać warto także dla przedłużenia żywotności elementów karoserii i wyposażenia auta.

Czyszczenie auta

Kiedy warto wykonać dokładne mycie samochodu?

Oczywiście zawsze warto jeździć czystym i lśniącym samochodem, którego wnętrze pachnie świeżością. Są jednak okoliczności, w których warto przeprowadzić dokładne czyszczenie z powodów stricte praktycznych. Zaliczyć do nich można:

  • Mycie samochodu po sezonie zimowym – usunięcie resztek błota i soli drogowej pozwoli ochronić elementy metalowe przed korozją i matowieniem powłok lakierniczych.
  • Czyszczenie po zakupie samochodu z drugiej ręki. Świetny moment na porządki w samochodzie. W ekstremalnych przypadkach odświeżenie tapicerki i kokpitu pozwoli usunąć zapach dymu tytoniowego lub stęchlizny, dzięki czemu podróżowanie nowym autem będzie prawdziwą przyjemnością.
  • Mycie i czyszczenie pojazdu przed sprzedażą. Lśniący i zadbany samochód automatycznie zyskuje na wartości. Dla każdego kupującego ważne są detale i dlatego przed wystawieniem samochodu na aukcję warto zadbać o to, aby prezentował się szczególnie efektownie i zachęcał potencjalnych nabywców.

Serwis Mazda – dokładne mycie samochodu

Wykonanie dokładnego czyszczenia auta warto powierzyć specjalistom. Taką usługę zamówić można odwiedzając serwis mechaniczny podczas okresowych przeglądów lub napraw. Dlaczego czyszczenie powinien wykonać autoryzowany Serwis Mazda? Cennik mycia i czyszczenia pojazdu jest bardzo atrakcyjny, a dodatkowo przy wykonaniu czynności serwisowych powyżej 600 PLN, usługa taka wykonywana jest dla właścicieli aut marki Mazda gratis. Specjaliści z doświadczeniem wiedzą też jak przeprowadzić mycie i czyszczenia nadwozia i wnętrza w taki sposób, aby nie uszkodzić lakieru i elementów wyposażenia auta.

Mycie detailingowe w serwisie

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów bardzo dbających o swoje samochody, wykonujemy także pełne mycie detailingowe, z zachowaniem całego procesu włącznie z odsmalaniem, usuwaniem resztek owadów, usuwaniem metalicznego nalotu, a także myciem „na dwa wiadra”.

Więcej informacji o usługach czyszczenia auta i mycia karoserii uzyskać można pod numerem +48 22 77 33 884, lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania kierować można na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl

Oraz
Serwis mechaniczny – Białystok – ul. Gen. Maczka 136 – lub pod numerem telefonu (85) 74 74 371. Dla klientów dostępny jest także adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl

 

Zobacz pełen zakres usług na: Serwis mechaniczny

poznaj nasze marki