Jakie usługi serwisowe mogę zamówić w warsztacie? | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Jakie usługi serwisowe mogę zamówić w warsztacie?

Oferujemy wszystkim właścicielom aut marki Mazda: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy mechaniczne i lakierniczo-blacharskie, profesjonalną diagnostykę i okresowe przeglądy. Mazda to marka, która nie ma przed nami tajemnic i dla której poświęciliśmy ponad 16 lat pracy. Warto zauważyć, że inne marki naprawiamy już od 1977 roku, czyli 40 lat. W naszych warsztatach zapewniamy kompleksową obsługę, dostęp do niezbędnych części i naprawy wykonywane przez doświadczonych specjalistów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt najwyższej klasy. Na stronie serwisu zapoznać się można z kompletną listą usług proponowanych przez nasze warsztaty.