Mazda 3 - dlaczego warto wybrać model Mazda 3? | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda 3

Mazda 3 pojawiła się w roku 2003 – po raz pierwszy zaprezentowano ją na targach w Genewie. Nowa wersja zastąpiła Mazdę 323, która produkowana była nieprzerwanie od 1977 roku. Samochód zbudowany został w oparciu o płytę podłogową Forda Focusa. Bardzo szybko marka zyskała wielu fanów nowego modelu Mazda 3. Nowe auta z początku zjeżdżały z linii produkcyjnych tylko w wersji hatchback, ale już rok później w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów wprowadzono wariant z nadwoziem sedan. Odbiorcy mogli wybierać spośród 3 rodzajów 4-cylindrowych silników benzynowych i jednego diesla. Klienci czuli jednak pewien niedosyt – opływowy kształt i drapieżna sylwetka Mazdy 3 sprawiały, że fani oczekiwali większej mocy i sportowych wrażeń z jazdy. Dlatego też w 2006 roku pojawiła się wersja Mazda 3 MPS znana w USA jako Mazdaspeed 3, a w Japonii jako Mazdaspeed Axela. W tej wersji samochód otrzymał silnik benzynowy o pojemności 2,3 litra i mocy 263 koni mechanicznych. Pojawiały się spekulacje, że będzie to oparta o płytę podłogową CX-5 Mazda 4x4, ale konstruktorzy pozostali przy napędzie na przednią oś. W 2007 roku wybór silników powiększył się o kolejnego, mocniejszego diesla 2.0 CD.

Mazda 3 Skypassion - Mazda Gołembiewscy

Mazda 3 – używane auta dla miłośników dobrego stylu!

W 2013 roku zakończyła się produkcja modelu Mazda 3. Używane samochody tego typu cieszą się wciąż ogromnym powodzeniem, z racji swojej niezawodności, atrakcyjnej linii nadwozia i bogatego wyposażenia. W standardzie Mazda 3 posiadała:
- system ABS z EBD i TCS
- elektryczne opuszczane przednie szyby
- cztery poduszki powietrzne
- radio z odtwarzaczem CD
- klimatyzację.

W zależności od wersji auto może być wyposażone m.in. w system wspomagający parkowanie, nawigację, komputer pokładowy czy podgrzewane fotele. Do wyboru są różne rodzaje – Mazda 3 produkowana była w wielu wariantach wyposażenia, zależnych od kraju pochodzenia.

Dlaczego warto wybrać model Mazda 3?

Używane auta tego typu to doskonała inwestycja. Prawidłowo eksploatowane egzemplarze to bardzo atrakcyjna propozycja dla miłośników samochodów sprawdzonych, bezawaryjnych i wygodnych. Ważną zaletą modelu Mazda 3 jest uniwersalność – ten samochód sprawdzi się zarówno jako auto rodzinne jak i do sportowej jazdy i tuningu. Będzie to także idealny samochód na dłuższe wyjazdy – wersja sedan posiada bagażnik o pojemności 430 litrów, a w modelach hatchback po złożeniu tylnej kanapy uzyskać można aż 1360 litrów wolnej przestrzeni na bagaż.

Mazda 3 Skypassion - kokpit - Mazda Gołembiewscy

Alternatywy dla Mazdy 3

Kiedy warto wybrać model Mazda 3? Używane auta tego typu najchętniej wybierają osoby poszukujące dobrego, funkcjonalnego i efektownego auta na co dzień. Potrzeby odbiorców są jednak różne. Osoby poszukujące dużej przestrzeni zainteresować może też Mazda 5 (znana też jako Mazda Premacy) – pięciodrzwiowy minivan z 5 lub 7 miejscami siedzącymi. Dla miłośników wygody i sportowego charakteru dobrym wyborem może okazać się nowa lub używana Mazda 6 – to także dobra alternatywa dla terenowego SUVa, gdyż ostatnia generacja tej serii ma w niektórych wersjach napęd Mazda 4x4, który poradzi sobie z dala od asfaltowej drogi. Bardzo dobrą inwestycją może być również używana Mazda RX-8 z silnikiem Wankla. Taka opcja będzie idealna w przypadku kierowców uznających świetne sportowe wrażenia z jazdy jako priorytet.

poznaj nasze marki