O firmie | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

O firmie

Witaj na stronie firmy Gołembiewscy Sp. z o.o.!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się historią firmy Gołembiewscy oraz marki Mazda. W tym celu zachęcamy do wyboru jednej z interesujących zakładek, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych Klientach.

*Gołembiewscy

*Historia marki Mazda

*Mazda i ochrona środowiska

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, serdecznie zapraszamy
do korzystania z usług!

*Serwis klimatyzacji

*Badanie geometrii

*Przyciemnianie szyb

*Znakowanie pojazdów

*Pranie tapicerki samochodowej

*Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

*Diagnostyka komputerowa

*Hstoria pojazdu z USA

*Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia

*Wyciszanie samochodów

*Ochrona i pielęgnacja lakieru

poznaj nasze marki