Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Ochrona lakieru

PROFESJONALNA OCHRONA, ZABEZPIECZENIE I PIELĘGNACJA LAKIERU SAMOCHODOWEGO

Jako firma bardzo doświadczona w dziedzinie lakiernictwa (od 1977 roku),  informujemy, że w 2007 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie profesjonalnej ochrony i zabezpieczania lakieru z dystrybutorem prawdopodobnie najlepszego produktu w tym zakresie na rynku polskim : z firmą Chemicar!

Firma Chemicar Sp.z o.o., jako pionier w dziedzinie permanentnych zabezpieczeń lakierów, przy współudziale naukowców z dziedziny chemii i nanotechnologii opracowała produkt Five Diamonds. Ma on zaspokoić gusta osób, którym piękny wygląd samochodu, daje poczucie satysfakcji i radości.
Dodatkowo: 7 letnia gwarancja to zapewnienie dokonania najlepszego wyboru !

Five Diamonds jest to czterowarstwowa, pięknie błyszcząca powłoka, uwydatniająca intensywność barwy lakieru. Skład i sposób wytwarzania stanowią tajemnicę handlową firmy. Właściwości powłoki Five Diamonds powodują zwiększoną odporność lakieru na zanieczyszczenia, zarysowania i blaknięcie. Powstała powłoka ochronna zabezpiecza lakier przed większością niszczących go czynników środowiskowych, takich jak:

 • ptasie odchody
 • insekty
 • żywiczne spady z drzew i roślin
 • sól drogowa, błoto pośniegowe
 • promienie UV
 • kwaśne deszcze
 • kamień i substancje wapienne zawarte w wodzie
 • substancje ropopochodne, spaliny
 • aktywne preparaty chemiczne stosowane w myjniach samochodowych
 • ekstremalnie temperatury otoczenia

Do korzyści wynikających z zastosowania Five Diamonds zaliczamy to, że pojazd trudniej się brudzi, i znacznie łatwiej myje. Niezmiennie intensywna barwa lakieru, piękny połysk i niepowtarzalny wygląd to wydobycie maksimum blasku i satysfakcji z Twojego auta.Wyeliminowanie konieczności kosztownego, powtarzalnego i czasochłonnego woskowania ma także bezpośredni wpływ na grubość naszego portfela. Jest to wielka przewaga Five Diamonds nad autodetailingiem. To się po prostu opłaca.

Cennik
Pełna usługa Five Diamonds - 2100 - 2900 zł (w zależności od wielkości auta)
(zakres: oczyszczenie, oczyszczanie powłoki glinką, niezwykle dokładne polerowanie, 4warstwowa powłoka Five Diamonds na lakierze auta, zabezpieczenie felg, niewidzialna wycieraczka na szybach, sprzątanie wnętrza).
Czas aplikacji ok. 10 godzin (sugerowane 2 dni, możliwy 1 dzień)
Pozostałe usługi
Zabezpieczenie lakieru na felgach - 370 zł
Pranie tapicerek materiałowych 150-400 zł
Pranie tapicerek skórzanych 250-600 zł
Impregnacja wnętrza auta z tapicerkami materiałowymi - 380 zł
Impregnacja wnętrza auta z tapicerkami skórzanymi - 490 zł
Impregnacja tapicerek bagażnika -100 zł
Niewidzialna wycieraczka na szybę przednią (ok. 15 000 km wytrzymałości) 87 zł
Niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby (wysoka wytrzymałość na szybach bocznych i tylnej) 244 zł

Ponadto posiadamy w sprzedaży:
Szampon, Rewitalizer, Konserwer, środki do czyszczenia i pielęgnacji tapicerek materiałowych i skórzanych, środki do czyszczenia okien.

Pokaż swoje auto z najlepszej strony już teraz - lato jest idealnym momentem na pokazanie blasku Twojego auta. Zadzwoń tel. 501 619 476.

poznaj nasze marki