ozonowanie | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

ozonowanie

Ozonowanie klimatyzacji

Komfort jazdy Mazdą wyposażoną w nowoczesną klimatyzację w dużej mierze zależy od prawidłowej eksploatacji i czyszczenia tego systemu. Pozbywanie się zanieczyszczeń, grzybów i pojawiającej się w kanałach pleśni jest niezbędne, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów i rozprzestrzeniania się zarodników oraz pyłków w kabinie auta. Serwis Mazda – Warszawa oferuje zabieg jakim jest ozonowanie. Jest to jak dotąd najszybszy i najskuteczniejszy sposób rozwiązania problemu bakterii i roztoczy rozwijających się w klimatyzacji auta.

Dlaczego metoda ozonowania jest skuteczna?

Ozon to trójatomowa postać tlenu, która odznacza się wyjątkową efektywnością w neutralizacji bakterii, grzybów, roztoczy, pleśni i wirusów. Ten wyjątkowy gaz posiada właściwości odkażające 50-krotnie silniejsze od chloru, dzięki czemu ozonowanie zapewnia wyjątkowo skuteczną dezynfekcję. Dzięki gazowej postaci ozon dociera do każdego zakamarka układu klimatyzacji. Ozonowanie pozwala także zneutralizować zapach stęchlizny, benzyny czy dymu tytoniowego.

Dlaczego warto przeprowadzić ozonowanie?

Silne działanie dezynfekujące ozonu sprawia, że wiele osób zastanawia się nad tym, czy jest to bezpieczna metoda odświeżania klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie przeprowadzone przez profesjonalny Serwis Mazda – Warszawa w żaden sposób nie zagraża zdrowiu kierowcy i pasażerów samochodu, w którym wykonano zabieg. Ozon jest gazem nietrwałym, który szybko ulega rozpadowi i posiada łatwo wyczuwalny zapach już w stężaniu bezpiecznym dla człowieka. Ozonowanie jest szybkie, skuteczne i pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju bakterii, grzybów i pleśni.

Ozonowanie ma wiele zalet:

 • Odświeżona i zdezynfekowana klimatyzacja jest wolna od pyłków i alergenów, dzięki czemu auto będzie bezpieczne dla osób z uczuleniami.
 • Podniesienie wartości pojazdu przed odsprzedażą.
 • Poprawienie komfortu użytkowania przy zakupie auta z drugiej ręki.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa przewożonym dzieciom i zwierzętom domowym.

Więcej informacji o ozonowaniu klimatyzacji uzyskać można pod numerem +48 22 77 33 884, lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania kierować można na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl

Oraz
Serwis klimatyzacji samochodowej – Białystok – ul. Gen. Maczka 136 – lub pod numerem telefonu (85) 74 74 371. Dla klientów dostępny jest także adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl

Zobacz pełen zakres usług na: Serwis mechaniczny

poznaj nasze marki