Pranie tapicerki samochodowej | Gołembiewscy | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Pranie tapicerki samochodowej

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Usługa proponowana osobom zainteresowanym odświeżeniem wyglądu wnętrza samochodu, usunięciu przykrych zapachów oraz w celu przygotowania auta do sprzedaży. Pranie tapicerki samochodowej dzieli się na etapy:

a)Odkurzanie wnętrza samochodu- przed rozpoczęciem prania tapicerki, dokładnie oczyszczamy samochód z kurzu, okruchów, piachu itp we wszystkich możliwych miejscach, także tych trudno dostępnych.

b)Pranie foteli, wykładziny podłogowej,podsufitki oraz bocznych drzwi- po odkurzeniu wnętrza samochodu, oceniamy stopień zabrudzenia tapicerki. W przypadku uciążliwych zanieczyszczeń wykorzystywany jest środek wnikający głęboko w tkaninę, w celu rozpuszczenia brudu oraz tłustych plam, następnie rozpoczynamy pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną lub suchą parą wodną. Przy wykorzystaniu ekstraktora parowego, nie ma ryzyka przemoczenia materiału,a samochód jest gotowy do odbioru po 1h od wykonania usługi.

Po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 77 33 884

poznaj nasze marki