Autoryzowany serwis mechaniczny ASO Mazdy

Gołembiewscy - Autoryzowany Serwis Mazdy mieści się w Warszawie na Targówku (Bródno), w okolicy Trasy Toruńskiej, dokładnie przy ulicy św.Wincentego 92 (róg Gilarskiej), ok 10 minut od centrum.

Oferujemy szeroki kompleksowy zakres usług, pełny serwis mechaniczny, przeglądy gwarancyjne i naprawy pogwarancyjne, diagnostykę elektroniczną i inne, wyłącznie samochodów Mazda.

Stabilna grupa zadowolonych osób korzystających z naszej firmy świadczy o solidności i fachowości naszych usług. Jeśli już zdarzy się, że Twoje auto będzie wymagać  pomocy naszych specjalistów - na pewno zrobimy wszystko, by rozwiązać problem, z którym do nas przyjechałeś. Nasi mechanicy otoczą troskliwą opieką Twój samochód, nieważne czy będzie to gwarancyjna obsługa nowego pojazdu, czy przywracanie młodości starszym modelom. Jednego możesz być pewien, staniemy na wysokości zadania, byś był zadowolony ze swojego samochodu.

KOMPETENCJA

Arkana sztuki naprawy samochodów nie są nam obce. Nasi mechanicy mają szkolenia na wszystkie modele samochodów Mazda. Są prawdopodobnie najbardziej doświadczeni w Polsce. W zakresie mechaniki i blacharstwa-lakiernictwa kompleksowo obsługujemy wyłącznie samochody marki Mazda.

KOMFORT

Wprowadziliśmy też szereg udogodnień, dzięki którym nasi klienci są jak najmniej narażeni na związane z naprawami niedogodności.
- Bezpłatna pomoc w załatwianiu formalności w firmie ubezpieczeniowej w przypadku szkody
- Bezgotówkowe rozliczenia z firmami ubezpieczeniowymi.
- Bezgotówkowe formy płatności
- Samochody zastępcze Mazda
- Bezpłatna usługa doradcza
- I kilka innych.

PROFESJONALIZM

W firmie Gołembiewscy wkładamy w pracę profesjonalizm, wywodzący się z wieloletniego doświadczenia i dbałości o szczegóły. Otrzymany już w 2003 roku certyfikat ISO 2001:2000 potwierdza naszą najwyższą jakość.

poznaj nasze marki

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Please wait...

Thank you for signing up!