MAZDA 3 – przewaga nie tylko dzięki technice :-) | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

MAZDA 3 – przewaga nie tylko dzięki technice

Mazda 3 wśród konkurencji nie ma sobie równych. Na łamach różnorakich czasopism branżowych i niezliczonych testów, zawsze wypada najlepiej. Choć nie ma największego bagażnika w klasie, a jej cena nie jest niższa od konkurencji pod kątem prowadzenia i designu, nie ma sobie równych.

Polityka Mazdy znalazła odzwierciedlenie w gamie silników, gdzie nie znajdziemy małolitrażowych doładowanych jednostek, wręcz przeciwnie. Silnik wolnossące, o nie wysilonych parametrach gwarantują niezawodność oraz długoletnią bezobsługowa pracę, przy bardzo dobrych parametrach jezdnych. Najpopularniejszy silnik 2.0, o mocy 120 KM generuje 210 NM momentu obrotowego. Dzięki czemu, pomimo nie dużej ilości koni powoduje, że jazda takim autem staje się przyjemna i dynamiczna. Reakcja na gaz jest natychmiastowa. Jeżeli ktoś ceni sobie przyjemność z jazdy, na pewno to go przekona. Kolejna cecha, o której nie sposób wspomnieć, to linia nadwozia. Przyciąga spojrzenia, a jeżeli dodamy do tego jeden z niesamowitych kolorów z palety Mazdy Soul Red otrzymujemy auto, które po prostu podoba się każdemu.