Warsztat samochodowy Warszawa Gołembiewscy ASO Mazda | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Warsztat samochodowy Warszawa Gołembiewscy ASO Mazda

Marka Gołembiewscy budowana jest od wielu lat i nieustannie powiększa grono swoich klientów. Wszystko dlatego, że w dzisiejszych czasach, coraz częściej potrzebny jest profesjonalny i uczciwy mechanik samochodowy. Warszawa jest kolejnym po Białymstoku miastem, w którym powstał nowoczesny warsztat marki Gołembiewscy.
Autoryzowany Serwis Mazda oraz salon samochodów używanych i nowych zapewniają najwyższy standard usług, dbając o jakość, przyjemną atmosferę oraz fachową obsługę każdego klienta. Jeżeli zatem potrzebny jest nowy samochód, diagnostyka lub naprawa Mazdy, nie trzeba szukać już przypadkowych mechaników – serwis samochodowy Warszawa zaprasza!

Warsztat samochodowy Warszawa zapewnia m.in.:

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • oryginalne części do samochodów marki Mazda
 • wymianę opon i usługi wulkanizacyjne
 • czyszczenie klimatyzacji
 • diagnostykę komputerową
 • odgrzybianie klimatyzacji.

Warto tu przyjechać, gdy potrzebny jest profesjonalny warsztat i doświadczony mechanik. Warszawa jest miastem, w którym można znaleźć wielu dealerów samochodowych i wiele zakładów mechanicznych – warsztat samochodowy Warszawa Gołembiewscy to jednak miejsce szczególne, w którym dba się nie tylko o samochody, ale też o klientów. Serwis Warszawa umożliwia zaplanowanie wizyty zgodnie z życzeniami klienta, wypożyczenie samochodu zastępczego oraz skorzystanie z wygodnego systemu płatności. Niewątpliwym atutem jest też przejrzysta polityka cenowa bez ukrytych kosztów, niezależnie czy chodzi o zakup auta czy wymianę opony. Warszwa ma teraz warsztat, który standardami dorównuje najbardziej profesjonalnym firmom zachodnim.
Miłośnicy marki Mazda znajdą tu profesjonalny auto-komis i salon samochodowy, w którym nabyć można nowy lub używany pojazd bez żadnego ryzyka. Gwarancją jest m.in. prowadzony elektroniczny rejestr serwisowy, w którym przechowywane są informacje z rutynowych przeglądów wykonywanych u dealera Mazdy. Pozwala on uzyskać dostęp do pełnej historii serwisowej auta.

Dlaczego warto serwisować swój samochód w ASO Gołembiewscy w Warszawie?

Przede wszystkim dlatego, że świadczone są tutaj profesjonalne usługi, wykorzystywane oryginalne części samochodowe i oferowane konkurencyjne ceny. W razie problemów, nie warto się przejmować tylko przyjechać do Autoryzowanego Serwisu Gołembiewscy Warszawa – mechanik zajmie się wszystkim szybko i fachowo.
ASO Gołembiewscy to także możliwość wykupienia atrakcyjnych polis ubezpieczeniowych i przedłużenia gwarancji na samochody marki Mazda. Szczególną popularnością cieszy się pakiet Mazda Assistance, który zapewnia pomoc w przypadku awarii, unieruchomienia pojazdu w wyniku zatrzaśnięcia kluczyków czy sytuacji gdy potrzebna jest wulkanizacja. Warszawa zaprasza!

 

Najszybszy kontakt:

ASO Mazda Ełk, serwis mechaniczny – Warszawa – ul. św. Wincentego 92

Numer telefonu 22 77 33 884.

poznaj nasze marki