Układ hamulcowy - Oferta: wymiana tarcz i wymiana klocków hamulcowych | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Wymiana klocków hamulcowych

Sprawny układ hamulcowy to gwarancja bezpieczeństwa podczas prowadzenia auta. Styl jazdy, wiek auta i jakość elementów odpowiedzialnych za hamowanie mają ogromne znaczenie i dlatego kontrola oraz wymiana tarcz i klocków to czynność, której nie wolno bagatelizować. Pewnym problemem jest to, że trudno jest odpowiedzieć na pytanie „jak często należy zmieniać klocki”. Sposób hamowania, rodzaj elementów, a nawet warunki w jakich użytkowany jest samochód zmieniają prędkość zużywania się podzespołów odpowiedzialnych za hamowanie.

UKŁAD HAMULCOWY

usługa cena
wymiana klocków hamulcowych sprawdź aktualną cenę
wymiana tarcz i klocków
(operacja kompletna)
     przód (jedna oś) sprawdź aktualną cenę
     tył (jedna oś) sprawdź aktualną cenę
     przód i tył sprawdź aktualną cenę

 

Czytaj więcej...

Więcej informacji o wymianie klocków i tarcz hamulcowych uzyskać można pod numerem +48 22 77 33 884, lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania kierować można na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl

Oraz
Serwis mechaniczny – Białystok – ul. Gen. Maczka 136 – lub pod numerem telefonu (85) 74 74 371. Dla klientów dostępny jest także adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl

Zobacz pełen zakres naszych usług na: Serwis mechaniczny

poznaj nasze marki