wymiana żarówki | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

wymiana żarówki

Wymiana żarówki

Przepalona żarówka wydaje się być stosunkowo łatwym do rozwiązania problemem. Dawniej wymiana żarówki ograniczała się jedynie do odkręcenia klosza reflektora, zamiany przepalonego egzemplarza na nowy i ponownego zmontowania lampy. W Mazdach i innych nowoczesnych samochodach reflektory mają obecnie znacznie bardziej skomplikowaną konstrukcję i samodzielne przeprowadzenie tej operacji może być trudne i bardzo czasochłonne. Dlatego też wymiana żarówki powinna zostać wykonana przez profesjonalny serwis Mazda. W najnowszych samochodach mechaniczny dostęp do reflektora wymaga nierzadko demontażu wielu elementów i zdecydowanie lepiej pozostawić to specjalistom.

Serwis Mazda – dlaczego lepiej nie wymieniać żarówek samemu?

Nowoczesne żarówki i reflektory samochodowe zapewniają wysokie bezpieczeństwo jazdy w nocy, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. W przypadku żarówek halogenowych niezbędne jest zachowanie procedur i ostrożności. Niewielu kierowców wie, że dotknięcie palcami bańki żarówki powoduje osadzenie się na niej tłuszczu, co doprowadzić może do szybszego przepalenia lub nawet implozji. Dodatkowo po wymianie żarówki konieczne okazać może się wyregulowanie reflektorów.

Kiedy wymieniać żarówki samochodowe?

Większość kierowców wymienia żarówki dopiero po ich przepaleniu. Nie warto jednak czekać do ostatniej chwili i ryzykować, że światła zawiodą w najmniej odpowiednim momencie. W praktyce wymiana żarówek powinna być przeprowadzana corocznie przy okazji okresowego przeglądu technicznego auta. Warto także pamiętać, aby żarówki wymieniać parami – jeżeli zawiedzie egzemplarz po jednej stronie, druga najprawdopodobniej też niebawem odmówi posłuszeństwa. Regularnie przeprowadzana wymiana żarówek daje też pewność, że awaria nie zaskoczy nas nocą lub podczas trudnych warunków atmosferycznych. Nowe i mocne żarówki sprawiają też, iż zapewniamy sobie dobrą widoczność, gwarantując sobie wyższy poziom bezpieczeństwa na drodze. Czynność taką wypada także przeprowadzić u nowo zakupionego auta używanego.

Więcej informacji o wymianie żarówek

uzyskać można pod numerem +48 22 77 33 884, lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania kierować można na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl

Oraz
Serwis mechaniczny – Białystok – ul. Gen. Maczka 136 – lub pod numerem telefonu (85) 74 74 371. Dla klientów dostępny jest także adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl

Zobacz pełen zakres usług na: Serwis mechaniczny

poznaj nasze marki